Konfirmasjonene i Hustadvika 2022


Her er oversikten over årets konfirmanter og konfirmasjonsdagene:

 

Oversikt over konfirmasjoner i kirkene i Hustadvika 2022

Bud kyrkje 7. mai kl 10.00
Wayra Therese Cruz-Drågen
Lea Sunde Gaikonen
Ingrid Elise Johansen Løkø
Joachim Drågen Møllerop
Linnea Skarvøy
Daniel Skarvøy

Bud kyrkje 7. mai kl 11.30
Sunniva Lemke Bergseth
Henrik Solheim Helseth
Michelle Løvik Sunde
Vetle Sandvik
Daniel Skotheimsvik
David Skrivarhaug
Isak Christoffer Vågen Antonsen

Bud kyrkje 7. mai kl 13.00
Emilia Bintou Drågen Camara
Ida Charlotte Hagen
Hanna Helseth
Pauline Tverfjell Inderhaug
Thea Madeleine Buaas Male
Edvard Martin Bull Rødseth

Bud kyrkje 8. mai kl 11.00
Niclas Alexander Shears Halås
Tiril Myhren
Emily Nilsen
Magnulv Folde Rakne
Sandra Marie Risan

Guro Seljevold

Eide kirke 7. mai kl 11.00
Aleksander Bach Bjørnhaug
Lovise Nøsen Bolli
Eirik Bolli
Sivert Bolli
Aurora Brevik Nerland
Christian Ødegård Eide
Emilie Eide
Anne Marte Gimnes Herskedal
Jørgen Hiim
Therese Hatlen Indrebø
Andrea Lyngstad Lillebakk
Sarah Angelica Mondragon Smørholm
Lukas Svenøy Storvik
Sondre Vold Strand

Eide kirke 7. mai kl 13.00
Johanne Silseth Aspen
Emma Brun-Høyvik
Leah Visnes Eriksen
Adrian Palmer Fjeldvær
Fredrik Kirkeslett Gamlemsvik
Petter Muldbakken Gautvik
Kurt Gjerdet
Tobias Hestad Gjetøy
Vilde Hammerbukt
Ailé Halås Hasseløsæther
Henrik Krakeli Moen
Dina Elizabeth Nerland Syversen
Melissa Ivette Sørensen
Andrea Riise Torhus
Olava Mari Solli Vassgård

Eide kirke 8. mai kl 11.00
Jacob Dyrnes
Linea Renee Skarseth Halås
Adrian Harstad-Sporsem
Vebjørn Bævre Lange
Lars Herman Løvli Lillevevang
Jule Mende
Madelen Visnes Nogva
Kristian Rafael Stormo Rangøynes
Kristian Sandvik
Linea Renee Skarseth Halås
Marina Aurora Vågsvær Vangen
Johanne Aae Ødegård

Myrbostad kyrkje 7. mai kl 10.00
Mille Dale
Benjamin Bergseth Haukås
Kristian Malmedal Holmeide
Leona Julseth Kolltveit
Juel Løkhaug Lorentzen
Loise Sandøy Malmedal
Amanda Mari Maridal
Lucas Sunde
Johanna Vikene
Adrian Rødal Vågøy
Leilani Zoe Westad
Martin Moen Øverlien

Myrbostad kyrkje 14. mai kl 10.00
Mathilde Angvik
Felix Bergsvik-Hamar
Philip Ukkelberg Dahle
Tora Angelica Olsen Eidem
Nicolai Harnes
Lone Harstad
Emma Trondsen Haugen
Noah Aleksander Hoem
Helene Holtborg
Marthe Moen Mattland
Live Aune Myrstad
Luca Aune Myrstad
Simon Elias Hersel Raknestangen
Knut Kristian Strand
Tora Sæbø
Miriam Knutsen Tøvik

Myrbostad kyrkje 14. mai kl 12.00
Emma Haug Drågen
Erle Dyrnes
Minea Furseth Ferenczi
Tora Flønes
Mari Flønes Gjendem
Ranja Hauge
Ida Haukås
Benedicte Hustadrem
Linnea Iversen
Tiril Kringstad
Leander Nicolai Malme
Silje Rustad Skram
Thomas Sylte Strand 
Zara Martine Westad
Kasper Øvermo
Sigurd Flønes Øyen

Myrbostad kyrkje 15. mai kl 10.00
Lukas Henøen Hustad
Jenny Elise Lyngstad
Håkon Aaram Løkø
Oliver Meyer
Sara Michaela Maniaul Santamaria
Fredrikke Kvamme Stormyr
Iver Skotheim Sylte
Marie Synnøve Torheim

Myrbostad kyrkje 15. mai kl 12.00
Mathea Banzer
Elias Bolme
Hendrik Jorian Buist
Malene Farstad-Gjelsvik
Nils Emil Hagerup
Oda Hvattum
Nathaniel Johansen Sandblåst
Mira Flønes Sandvik
Sandra Bøe Stålsmo
Aron Sekkenes Sundseth
Thea-Emilie Dyrnes Sørgård

Vågøy kyrkje 7. mai kl 13.00
Sebastian Aleksandersen
Victoria Louise Bringslid-Kejzar
Mia Kalvatsvik
Elena Sandøy
Anders Valle Åndal

Vågøy kyrkje 8. mai kl 10.00
Ingeborg Kristin Fanghol
Lovise Gjendem-Lønseth
Kristine Groven
Maria Heiseldal
Ranita Viktoria Bugge Mathiassen
Mikkel Oterhals
Anna Kaspara Hoem Westad

Vågøy kyrkje 8. mai kl 12.00
Oliver Berg-Hansen
Magnus Inge Hoemsnes
Sindre Thomassen Hollingsholm
Sara Hustad Kristiansen
Linnea Lien
Viktoria Nergård Løseth
Johan Moan Myklebust
Kristian Kolltveit Nerland
Linnea Wenaas Nøsen
Thorvald Olaus Reistad
Emil Kristoffer Rørset-Svenheim
Nathaniel Stamsvik

Hustad kirke 26. mai kl 11.00
Marcus Nikolai Flønes
Rolf Hilmar Gjerde
Steffen Maron Hostad
Odin Jensen
Amalie Vågen Male
Jesper Vågen Male
Mia Magerøy Midthaug
Colin Espås Pettersen-Hammerøy
Sofia Skutholm
Olivia Frostad Sundet
Jørgen Vatne
Trym Venaas-Røsand
Aaron Eide Ørslien

Tilbake