Årets konfirmanter


Vi ønsker årets konfirmanter ei god konfirmasjonsfeiring!
 
Her finner du lista over de som skal konfirmeres i Bud, Eide, Hustad, Myrbostad og Vågøy i ukene framover:
 
 
 
 
21. og 22. august i Vågøy kyrkje 💒
——————————————————-
Vilde Andberg
Linnea Avset
Malin Aure Berg
Veronica Kjørsvik Bringslid
Kristine Lageraaen Drejer
Iver Andrè Fanghol
Hedda Nesset Fjelldal
Guro Rørseth Flatmo
Johannes Førde
Nelly Bjerkeseth Gjendem
Marilena Holsbøvåg Gjerstad
Vegard Grasdal
Iselin Bonsaksen Hagås
Lasse Havnes
Thobias Trodal Henriksen
Marius Hoem Hestad
Aurora Linnea Hol
Arian Ørgesvik Johansen
Julia Nedrebø Johansen
Maja Mathisen Kvamme
Henriette Vågøy Nygård
Noah Ramstad
William Aure Rødsjøsether
Sigurd Rønning
Hanna Lovise Rørset-Svenheim
Mina Sandnes
Eline Voll Schønhardt
Nicolai Kleve Ukkelberg
Johan Vasdal
Anniken Røsok Vik
Elin Henriette Vikhagen
Charles August Visnes
 
28. og 29. august i Hustad kirke 💒
——————————————————-
Daniel Shears Berget
Alan Aleks Bibrowski
Mathilde Kristine Brevik
Angelica Gabriela Bruun
Anny Gammelsæter
Emil Sandblåst Gjerde
Marina Nøsavik Helberg
Angelica-Lovise Henriksen Kallmyr
Angelica Kippernes
Nicolay Nygård
Ole-Einar Rambjør
Dennis Andre Rishaug-Lillevik
Sebastian Magerøy Scigala
Marina Nerland Skogstad
Celise Skutholm
Mikael Lervik Stranden
Lotte Augusta Visnes
 
4. og 5. september i Bud kyrkje 💒
——————————————————
Robin-Aleksander Lemke Bergseth
Liv Chantal Eckert-Bergseth
Stine Aas Gjerde
Siri Farstad Liaskar
Aron Viken Listuen
Dennis Nogva
Sigurd Fjæstad Pedersen
Synne Marlen Pettersen
Astrid Bull Rødseth
Leander Iversen Solheim
Andreas Vaagen
Daniel Berg Vøien
 
4. og 5. september i Myrbostad kyrkje 💒
—————————————————————
Anna Gravem
Elias Røkke Hagevold
Isabell Moen Hammerø
Kaja Horsgård Hol
Augusta Victoria Malme
Oleander Svenøy
Sander Thode Talseth
Emilie Viken
Ileana Sofie Trustrup Ødegård
Ida Mari Gjendem
Hanna Kringstad Grønvik
Noah Matias Hansen
Henrik Xing Henøen
Isac Henøen
Sigrunn Lovise Håseth
Nora Jensen
Lea Dyrseth Moen
Maya Dalstein Nerland
Pål Andersen
Johanna Engen Dale
Thea Kristensen Kjørsvik
Ole Christian Hol Lange
Kristina Hansen Malmedal
Tuva Malmedal Meringdal
Mathias Sandvik Nordli
Oda Sandvik Nordli
Joakim Hol Nøsavik
 
11. og 12. september i Myrbostad kyrkje 💒
——————————————————————
Ruben Vallernes Gehse
Johannes Gjendemsjø
Jonas Kristoffer Iversen
Helena Marie Johansen
Sivert André Langseth
Tor Anders Nerland
Kaia Charlotte Davanger Pedersen
Hanna Sandblost
Marcus Henøen Solbakk
Eirik Busengdal Hals
Lucas Vestavik Haugen
Oliver Hellum
Helene Håseth
Martin Johannes Sæter Kruse
Linnea Lie
Liv Signe Aas Mørkøre
Benjamin Oterholm
Knut Olav Samuelsen
Emma Løkhaug Teistklubb
Mina Dayan
Aleksander Sæter Hollingsholm
Jon Ingvar Håseth
Martin Elias Hammerøy Kalvatsvik
Konrad Lindseth Kvammen
Tønnes Lindseth Kvammen
William Atle Olsen Malmedal
Lukas Jäckel
Marius Ambe Olsen
Synne Mathea Nøsen
Rakel Marie Folde Raknes
Elias Sætre Smenes
 
18. og 19. september i Eide kirke 💒
———————————————————
Jarle Eide Berg
Marwa Berg
Noah Mork Brandshaug
Sebastian Bråten
Mali Flønes Eide
Jogrim Brede Hamar
Sivert Folland Hoel
Christopher Magerøy Holien
Eskil Fjærvoll Hustad
Iselin Helene Hustad-Røvik
Mikey Alexander Hustad
Magnus Holberg Ims
Kine Sofie Krakeli
Emilie Krakeli
Gaute Krakeli
Sondre Krakeli
Elias Vetvik Kvalvåg
Ranja Tofte Liaskar
Kristian Krakeli Lie
Tobias Lyngstad
Ida Lyngstad Mathisen
Julian Sjåholm Myrbostad
Simone Reitan Nekstad
Thea Malmedal Nerland
Lucas Naas Van Nooy
Aron Nerland Naas
Emma Marita Naas
Sigurd Einar Naas
Sigrid Leirmo Nås
Caroline Næss Pedersen
Johannah Roaldsøy
Mie Ovidie Haugnes Simonsen
Ida Marie Storvik Smørholm
August Langnes Skotheimsvik
Linnéa Nerås Skotheimsvik
Liv Marit Roksvaag Smørholm
Alida Tøsse
Ronja Elise Hundhammer Tjugen
Martin Vasseng
Benjamin Bjorli Vassgård
Ruben Gundersen Visnes
Gabriel Aksland Ørgesvik

Tilbake